7. Odprti večer UL MF: Športne poškodbe

Spoštovani,

Medicinska fakulteta Univerze v Ljubljani obeležuje pomembno obletnico, to je 100-letnico delovanja. V luči te obletnice na UL Medicinski fakulteti nadaljujemo s ciklusom dogodkov odprtih za javnost, kjer naši učitelji in strokovnjaki na različnih področjih medicine in medicinskih znanosti, delijo in posredujejo svoje znanje in poglede na aktualne medicinske teme širši javnosti.

Odprte večere prireja Klub alumnov UL MF in so namenjeni tudi druženju in spoznavanju alumnov, študentov in širše javnosti.

Z veseljem vas vljudno vabimo na 7. Odprti večer UL MF, ki bo v sredo, 19. junija 2019, ob 19.00, v veliki predavalnici UL Medicinske fakultete na Korytkovi ulici 2, Ljubljana.

Tema odprtega večera bo Športne poškodbe. O njih bodo spregovorili vrhunski strokovnjaki s področja ortopedije prof. dr. Matej Drobnič, dr. med., fiziatrije dr. Martin Zorko, dr. med. in fizioterapije David Sok, dipl. fizioterapevt, ki se ukvarjajo s športnimi poškodbami.

Odprti večer in pogovor bosta vodila doc. dr. Armin Alibegović, dr. med. in gospa Martina Kolenc.

7. odprti večer UL MF_19 jun 2019.jpg

Prisrčno vabljeni!