Delavnica: Ljubljana 2024 Genomika pri presejanju novorojenčkov

isns-logo.svg

Z veseljem najavljamo delavnico »Ljubljana 2024 Genomika pri presejanju novorojenčkov«.

Delavnico organizira Univerza v Ljubljani – Medicinska fakulteta v sodelovanju z International Society for Neonatal Screening (ISNS).

Povezava do končnega programa

Na delavnico poleg fakultete načrtujemo vpis do 40 mednarodnih udeležencev. Povezava do prijave.

Rok za prijavo je 31.7.2024.

Namen te delavnice je združiti strokovnjake s področja presejanja novorojenčkov in genomike, da bi razpravljali o najnovejšem napredku ter etičnih, pravnih in družbenih posledicah (ELSI) genomike pri presejanju novorojenčkov.

Program vključuje plenarna predavanja, praktične delavnice in študije primerov, ki spodbujajo živahne debate in izmenjavo izkušenj. Dogodek bo edinstvena priložnost za učenje in mreženje z mednarodnimi strokovnjaki ter prispeval k prihodnjemu razvoju na tem področju.

Veselimo se vaše udeležbe!
Organizacijski odbor delavnice